4.7 Milyondan fazla
Arkadaş
EĞLENCEYE KATIL!
İsimli Takılar
İsimli Takılar

Ürün Bakım Bilgileri


İsimli takı ve isimli kolyenizin bakımının nasıl yapılacağını bilmenizin, onların göz alıcılıklarını korunmasında fark yaratacağına inanıyoruz. Bu sebeple temel mücevher bakım talimatlarını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Temel Bakım Talimatları:İsimli takınızın keyfini uzun yıllar sağlamak için bazı eylemlerden sakınmanız gerekir. Örneğin, kimyasal madde etkileşiminden kaçınmanız gerekir. Bazı günlük kimyasal kombinasyonlar altın ve gümüş üzerinde yıpratıcı olabilir. Temizlik ürünleri; bilezik, kolye (isimli kolye,kristal kolye, akrilik kolye, swarovski kolye vb) ve isimli küpelerin yüzeylerini etkileyebilir. Bu tür kimyasal reyaksonları önlemek için, duş alırken temizlik yaparken, makyaj yaparken, losyon, saç spreyi ya da parfüm sürerken takınızı çıkarmanız tavsiye edilir. Buna ek olarak; klor, altın isimli takınızın rengini etkileyebilir bu nedenle havuz ve/veya sıcak küvete girmeden önce tüm altın takılarınızı çıkarmanızı öneririz. Son olarak , takılar kumşa takılıp kırılabileceği için isimli kolyenizi uyurken veya kıyafetlerinizi değiştiriken çıkarmayı unutmayın.


Altın & Gümüş İsimli Takı Temizliği:
Kaliteli gümüş sonunda kararacağı için "Şimdi" daha fazla ilgilenirseniz, daha sonra temizleme zamanından daha çok tasarruf edersiniz. Parmak izlerini ve hafif kararmaları düzenli olarak gümüş bir temizleme bezi ile silmenizi öneririz. Parmak izi, yağ ve kiri temizlemek için yarım fincan ılık suya, küçük bir miktar sıvı sabun ekleyin, takılarınızı 2-3 dakika içinde bekletin, sonra onları temiz su ile iyice durulayın ve tamamen kurumasını bekleyin. Gümüşleriniz karardığı zaman, onları gümüş parlatıcı ile temizlemek her zaman için önemlidir. Bu tarz bazı ürünler gümüşlerin çizilmesine sebep olabilir, bu nedenle tanınmış gümüş bakım ürün üreticileri genellikle en iyisidir. Twinkle Gümüş Kremi (çok yumuşak), Wright'ın Gümüş Kremi (biraz daha aşındırıcı) ve Hagerty Şirketi tarafından üretilen kremler ve macunlar bulunmaktadır. Bu ürünlere süpermarketler, mücevher mağazaları, gümüş bayilerinin yanı sıra internet üzerinden de kolayca ulaşılabilir.

Visa MasterCard AMEX SSL Kredi Kartı ile Ödeme işlemleri 2048-Bit SSL şifreli güvenli sunucu tarafından gerçekleştirilmektedir.
Copyright © 2020 IsimliKolyem.com Tüm hakları saklıdır.