4.7 Milyondan fazla
Arkadaş
EĞLENCEYE KATIL!
İsimli Takılar
İsimli Takılar

IsimliKolyem Müşteri Yorumları

Ürünü oldukça beğendim. Tek problem teslim süresinin çok uzun olmasıydı. Bu durumun da mesafeyi ve prosedürü göze alınca normal olduğunu düsünüyorum.Onun dışında çok hoş bir ürün.
Emine Sema Ç. – Yozgat, Türkiye, 2017

Eşime hediye olarak aldım beklediğimden çok daha güzeldi eşimin arkadaşları çok beğenmişler her an yeni siparişler verebilirim.
Fatih P. - İstanbul, Türkiye, 2017

ürünü tavsiye ettim hatta bir sipariş aldım. birazdan onu satın alacağım.
Çiğdem A. - İstanbul, Türkiye, 2017

Son iki ay içinde 7 farklı tasarımlı kolye sipariş ettim ve hepsi de muhteşem! Güzel ve kaliteli ürünler, hızlı teslimat ve uygun fiyatlar. Endişe etmenize gerek yok, sadece sipariş vermeniz yeterli. Üç tane kolyeyi genç kızlarım için Yıl başı hediyesi olarak, diğer ikisini küçük çocuklarım için ve öteki ikisini de kendim için ısmarladım! Sadece güzel ve mükemmel kalite! Web sitesini rastgele buldum ve denemeye karar verdim ve çok beğendim. Tekrar sipariş vereceğim.Siz de sipariş verin eminim çok memnun kalacaksınız!
Melis G. - İzmir, Türkiye 2016

Kızım kolyesini çok beğendi - fakat altının kaliteli olup olmadığını görmek için biraz beklemek gerekiyor.
Deniz Y. - İstanbul, Türkiye 2016

Sipariş verdiğim zaman bu kolye tam aklımda olandı! İlk gördüğümde biraz daha büyük olmasını tercih ederdim fakat ismimi yazdığım zaman aslında boyutunun tam olduğunu anladım. Bu kolyeyi sipariş verdiğim için çok mutluyum ayrıca bakır altını çok seviyorum!
Leyla T. - Aydın, Türkiye 2016

Yıl başı için, harika yeğenlerime hediye aldım. Beni üzen tek şey yanlış modeli sipariş etmem. Ucunda kıvrımı olanları tercih ederdim ama bu tamamiyle benim hatam. Onun dışında satın aldığım üründen çok memnunum!
Yılmaz T. - Bursa, Türkiye 2016

Kaliteli zincirden yapılmış gümüş kolye. İnanılmaz beğendim!!! 3 tane sipariş verdim... Ve daha da sipariş vereceğim!
Meryem L. - İstanbul, Türkiye 2016
Visa MasterCard AMEX SSL Kredi Kartı ile Ödeme işlemleri 2048-Bit SSL şifreli güvenli sunucu tarafından gerçekleştirilmektedir.
Copyright © 2020 IsimliKolyem.com Tüm hakları saklıdır.